Мартин, Анна и още 16 386+ клиента ни оцениха c5 звезди на Pazaruvaj.com
Мартин, Анна и още 16 386+ клиента ни оцениха c
Цитрусови
Дървесни
Мускусови Juliette Has A Gun Ex Vetiver Eau de Parfum е модерен и минималистичен унисекс аромат, който представя ветивера в неговата най-чиста, елегантна и съвременна форма. Създаден от Romano Ricci, ароматът използва три различни вида ветивер от Хаити, Индия и Индонезия, за да разкрие различните лица на тази емблематична съставка – свежа, земна, опушена и дървесна. Композицията е едновременно чиста, стилна и пристрастяващо модерна.
Ex Vetiver принадлежи към категорията дървесно-ароматни / свежо-ветиверови унисекс парфюмни води – сух, елегантен и минималистичен ароматен стил с подчертана свежест и модерно звучене.
Ex Vetiver е аромат за хората, които обичат чисти, елегантни и модерни дървесни композиции. Той започва с ярка цитрусова свежест, преминава в сухо ветиверово сърце и завършва с мек, мускусен шлейф. Подходящ е за ежедневие, офис или ситуации, в които искаш аромат, който излъчва стил, спокойствие и ненатрапчива увереност. Това е минималистичен нишов парфюм с изключително изчистен и съвременен характер.
Специфични препратки