- -48,00 лв. / 24.54 €
Мартин, Анна и още 16 386+ клиента ни оцениха c5 звезди на Pazaruvaj.com
Мартин, Анна и още 16 386+ клиента ни оцениха c
Payot Gommage Douceur Framboise Exfoliating Gel In Oil е нежен ексфолиращ гел за лице, който комбинира уникалната трансформираща се текстура от гел в олио с естествени ексфолиращи частици. Продуктът деликатно почиства кожата, като премахва мъртвите клетки и замърсявания, без да дразни или изсушава. Благодарение на съдържащите се екстракти от малини и други плодове, гелът оставя кожата мека, подхранена и сияйна.
Ексфолиантът е подходящ за всички типове кожа, включително и за чувствителна. Създаден е за жени и мъже, които искат да постигнат гладка и озарена кожа, без да използват агресивни продукти. Продуктът носи удоволствие на сетивата с нежния си плодов аромат на малини и кадифената текстура.
Този ексфолиращ гел е идеален за всеки, който търси нежно, но ефективно ексфолиране, подходящо дори за чувствителна кожа. Препоръчва се за хора със суха, нормална или комбинирана кожа, които желаят да почистят порите си и да постигнат мек и сияен тен.
Payot Gommage Douceur Framboise принадлежи към категорията ексфолиращи продукти за лице. Тази категория включва продукти, които помагат за деликатното премахване на мъртвите кожни клетки и подобряват текстурата и сиянието на кожата.
Payot Gommage Douceur Framboise има свеж, плодов аромат, който е доминиран от нотки на малини. Този аромат прави употребата на ексфолианта истинско удоволствие и осигурява приятно освежаващо усещане при всяко използване.
Да, ексфолиантът е формулиран така, че да бъде достатъчно нежен за всички типове кожа, включително и чувствителна.
Препоръчва се използването на ексфолианта 1-2 пъти седмично, в зависимост от нуждите на кожата ви. Ако имате много чувствителна кожа, използвайте го по-рядко.
Продуктът е подходящ за всички типове кожа, включително суха. Благодарение на хидратиращите му свойства, той подхранва и омекотява кожата по време на ексфолиране.
Нанесете малко количество от гела върху сухо лице и леко масажирайте. След това добавете малко вода, за да превърнете гела в олио, и продължете масажа. Изплакнете с вода.
Не, продуктът е създаден с натурални съставки и е тестван, за да бъде безопасен за употреба върху всички типове кожа. Ако имате особено чувствителна кожа, препоръчително е да направите тест на малка зона, преди да го използвате на цялото лице.
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Специфични препратки