Мартин, Анна и още 16 386+ клиента ни оцениха c5 звезди на Pazaruvaj.com
Мартин, Анна и още 16 386+ клиента ни оцениха c
Цветни
Цветно-плодови Serge Lutens Fleurs d`Oranger е елегантен и чувствен аромат, вдъхновен от топлите ухания на Средиземноморието. Парфюмът е създаден за жени, които обичат класически флорални композиции с модерно звучене. Ароматът е богат и наситен, с доминиращи нотки на портокалов цвят, тубероза и жасмин, които се преплитат с пикантни и дървесни нюанси.
Този изискан парфюм е подходящ както за дневни, така и за вечерни поводи, придавайки на своята притежателка усещане за женственост и елегантност.
Луксозен дамски парфюм с флорално-ориенталски характер.
Линеарна композиция: Портокалов цвят, цитрусови акорди, Тубероза, жасмин, роза, Бял мускус, кимион, дървесни нотки
Да, благодарение на балансираната си композиция, парфюмът е подходящ както за ежедневни ситуации, така и за специални поводи.
Fleurs d`Oranger е универсален аромат, но особено добре се разгръща през пролетта и лятото.
Този парфюм е идеален за жени, които обичат интензивни флорални аромати с елегантна и чувствена аура.
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Специфични препратки