- -11,00 лв. / 5.62 €
Мартин, Анна и още 16 386+ клиента ни оцениха c5 звезди на Pazaruvaj.com
Мартин, Анна и още 16 386+ клиента ни оцениха c
Дамски парфюм Rochas Les Cascades de Rochas Eclat d`Argumes EDT 50 ml за жени се предлага в интернет магазина Parfium.BG на изгодни цени. В нашата селекция дамски продукти ще откриете отличен избор от Парфюми, подходящ като подарък за Вас или близките. Уверяваме ви, че при нас ще получите професионалнo обслужване!
Цветни
Цитрусови Rochas Les Cascades de Rochas Eclat d`Argumes следва традицията на марката, вдъхновена от парижките летни фонтани и разходките из Сицилия. Новият аромат е част от линията, към която принадлежат Eau Sensuelle от 2009г. и Eau de Rochas Fraiche от 2010г. Ароматът е свеж и модерен, състои се от мандарина, бергамот, пипер от Сичуан, ананас, манго, бели цветя и мускус.
Със своята ефирност и лекота, той носи свежест и аромат на пролет! Изключително подходящ аксесоар за топлите дни, независимо от повода. Прекрасно ухание, напомнящо летни безгрижни моменти и вълнуващи приключения.
Връхни нотки: бергамот, мандарина, сичуански пипер
Средни нотки: ананас, манго, бели цветя
Базови нотки: мускус
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Специфични препратки